Bilgilendirme:
Hizmet kalitesi için çerezleri kullanabiliriz. kubepompa.com’a girerek kullanım izni vermiş sayılırsınız.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
kube-pompa-logo
Hakkımızda Kurucumuz Organizasyon Şeması Başkanın Mesajı Kariyer Sertifikalar


Başkanın Mesajı
 

Kube Pompa Teknolojileri Sanayi Ticaret AŞ’nin değerli müşterileri, iş ortakları, tedarikçileri, çok kıymetli dostlarımız ve her zaman ailemizin bir parçası olarak nitelendirdiğimiz çalışanlarımız;

Kube Pompa olarak 2013 yılından beridir “Üretmek, üretmek ve yine üretmek” prensibiyle çıktığımız bu yolda tercih edilen uluslararası bir marka olma başarısını elde etmiş bulunmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışındaki faaliyetlerimizle sektörün beğenilen ve saygı duyulan kurumlarından biri olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bugünden sonra da hedeflerimizi daha da yükselterek, yenilikçi ve teknolojik ürünlerimiz ve yatırımlarımızla yolumuza devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimizle sahip olduğumuz değerleri koruyarak ülkemiz için katma değeri yüksek ürünler üretmeyi kendimize bir görev bildik. Yerli ve milli üretim aşkıyla, Devletimizin yürütmüş olduğu politikalar ışığında tüketen Türkiye’den ziyade, üreten Türkiye olma çabasında elimizden gelen her türlü desteği sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. Dünyada gelişmekte olan ülkelerdeki özel sektör yatırımlarının azalmasına, dünya devi firmaların zaman içerisinde küçülmeye gitmesine rağmen, Kube Pompa olarak her zaman istihdam odaklı bir anlayış içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, yatırımlarımıza ve üretimimize soluksuz bir şekilde devam edeceğiz. Her zaman devam eden Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarımızın ışığında, ihracat odaklı bir satış stratejisi anlayışıyla ürünlerimizi sektörün lideri konumuna getirebilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Büyük önem verdiğimiz istihdam anlayışımızla ve çalışanlarımıza duyduğumuz inancımızla bu hedeflere ulaşma konusunda kararlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firma olarak başlıca prensiplerimiz arasında bilgi ve tecrübe gelmektedir. Bilgi ve tecrübenin bir arada olduğu bir çalışma anlayışında, üstesinden gelinemeyecek bir iş yoktur. Bu bağlamda, firma olarak çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeler paralelinde her zaman kendimizi geliştirmeye ve dinamizmimizi arttırmaya çalışıyoruz.

Sektörün ve pazarın lideri olma yolunda önümüze koyduğumuz bu hedefler doğrultusunda, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinin uymamız gereken en önemli husus olduğunu hiçbir zaman unutmadan ve göz ardı etmeden; başta ülkemize, çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize değer katmak birinci önceliğimiz olacaktır. Bu hedefe ulaşıncaya kadar da ana ilkelerimiz olan; dürüstlük ve iş ahlakında ödün vermeden hep daha çok çalışarak üretmeye, üretmeye ve yine üretmeye devam edeceğiz.

Hepinize saygı, selam ve sevgileri sunarım.

Sinan KÜÇÜK
Yönetim Kurulu Başkanı